מחשב נייד מחודש DELL INSPIRON 15 GAMING 7566
מחשב נייד חזק מאד לעריכה ולמשחק, מעבד חזק INTEL CORE i7 דור 6 עם כרטיס מסך מפלצתי GTX 960M, זכרון 16GB DDR4 , מגיע עם SSD 512GB ועם דיסק אחסון נוסף 750GB, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך מט איכותי ברזולוציה של 4K, בקיצור מחשב ענק ביכולות , מטוס קרב!
המחיר המקורי היה: ₪8,500.₪3,200המחיר הנוכחי הוא: ₪3,200.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | דל DELL |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i7-6700HQ 2.6GHz |
| מעבד גרפי: | NVIDIA GeForce GTX 960M |
| זיכרון פנימי | 16GB DDR4 |
| נפח SSD | 512GB NVME |
| גודל מסך: | "15.6 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | HDMI |
| חיבורים: | 3x USB 3.0, BLUETOOTH, CARD READER, LAN |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Dell
מספרי דגם שזוהו: 7566
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.




