מחשב נייד לנובו מחודש LENOVO THINKPAD T540P
מחשב לפטופ מעבד חזק INTEL CORE i7 דור 4, זכרון 8GB DDR3 , מגיע עם דיסק 240GB SSD, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך מט איכותי ברזולוציה HD . קורא טביעת אצבע, בקיצור מחשב ענק ביכולות.
המחיר המקורי היה: ₪5,500.₪1,600המחיר הנוכחי הוא: ₪1,600.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | לנובו LENOVO |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i7-4600M 2.90GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics 4600 |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR3L |
| נפח SSD | 240GB |
| מסך מגע: | לא |
| גודל מסך: | "15.6 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | DVD-RW |
| יציאות מסך: | MINI DP PORT, VGA |
| חיבורים: | 4x USB 3.0, BLUETOOTH, CARD READER, LAN |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: T540P
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.





