מחשב נייד מחודש DELL XPS 12 9250
מחשב נייד שהוא גם טבלט, מעבד חזק INTEL CORE M5 , זכרון 8GB DDR4 , מגיע עם דיסק קשיח 256GB, מותקן WINDOWS 11 HOME ברשיון. מסך איכותי ברזולוציה של FHD , בקיצור מחשב ענק ביכולות וקטן ודק במימדים.
המחיר המקורי היה: ₪8,500.₪3,000המחיר הנוכחי הוא: ₪3,000.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | דל DELL |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 11 Home |
| מעבד: | Intel m5-6Y54 1.5GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics 515 |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR4 |
| נפח SSD | 240GB |
| גודל מסך: | "12.5 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | TYPE-C |
| חיבורים: | 2X TYPE-C, CARD READER |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Dell
מספרי דגם שזוהו: 9250
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.






