מחשב נייד מגע לנובו מחודש LENOVO THINKPAD YOGA 12 TOUCH
מחשב נייד דק מתהפך לטאבלט וקל לנישאה, מעבד חזק INTEL CORE i5 דור 5, זכרון 8GB DDR3 , מגיע עם דיסק SSD 240GB, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מגיע עם עט סטיילוס, מסך מט איכותי ברזולוציה של 1600×900 פיקסלים. מקלדת מוארת, קורא טביעת אצבע, בקיצור מחשב ענק ביכולות וקטן ודק במימדים.
המחיר המקורי היה: ₪6,500.₪1,800המחיר הנוכחי הוא: ₪1,800.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | לנובו LENOVO |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i5-5300U 2.30GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics |
| דיסק: | 240GB SSD |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR3L |
| מסך מגע: | כן |
| גודל מסך: | "12.5 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | MINI HDMI |
| חיבורים: | BLUETOOTH, CARD READER, LAN, USB 3.0 |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.





