מחשב נייד Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 I3/8G/256G
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪2,400
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "15.6 אינטש |
|---|---|
| רזולוציה: | FHD |
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Arctic Grey |
| מעבד | Intel® Core™ i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| זיכרון סטנדרטי | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| ניתן להרחבה עד | Up to 16GB (8GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offering |
| רזולוציה | 15.6" FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare |
| USB 2.0 | 1x USB 2.0 |
| USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) |
| HDMI | 1x HDMI® 1.4b |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home in S mode, Hebrew / English |
| משקל | Starting at 1.63 kg (3.59 lbs) |
| משך האחריות | 1Y |
| נפח אחסון | 256GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 15IAU7, 256G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.



