מחשב נייד Lenovo Legion Pro 5 16ITH6 I7/16G/1T/RTX3060
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪8,000
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "16.0 אינטש |
|---|---|
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| Warranty | 3YR Premium |
| רזולוציה | 16" WQXGA (2560×1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, DisplayHDR™ 400, Dolby® Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| צבע | STORM GREY |
| מוצר | 720P HD 2.8MM CAMERA NO MIC |
| מעבד | Intel® Core™ i7-12700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.3 / 4.7GHz, E-core 1.7 / 3.5GHz, 24MB |
| משקל המוצר | Starting at 2.49 kg (5.49 lbs) |
| זיכרון סטנדרטי | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| ניתן להרחבה עד | Up to 32GB DDR5-4800 offering |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 6GB GDDR6, Boost Clock 1702MHz, TGP 140W |
| רמקולים | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| RJ-45 | 100/1000M (RJ-45) |
| USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort™ 1.4) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 135W and |
| HDMI | 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Home, Hebrew / English |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 16ITH6, 16G, RTX3060
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.

