מחשב נייד Lenovo IdeaPad Tablet Duet 5 12IRU8 I7/16G/512G
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪6,000
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "12.4 אינטש |
|---|---|
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| Processor | Intel® Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| GPU | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics |
| RAM Memory | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| Resolution | 12.4" 2.5K (2560×1600) LTPS 500nits Glossy / Anti-fingerprint, 95% DCI-P3, Dolby® Vision™, T?V Low Blue Light, Glass, Touch |
| Color | Storm Grey |
| משקל המוצר | Total: starting at 1,189 g (2.62 lbs) |
| גודל דיסק | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Pro, Hebrew / English |
| הערות 1 | כולל:Lenovo® Digital Pen 3 |
| מצלמה אחורית | Front 5.0MP |
| מצלמה קדמית | Rear 5.0MP |
| מקלדת מוארת | None |
| סוג אחריות | 3Y |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 12IRU8, 16G, 512G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.



