מחשב נייד Lenovo IdeaPad Slim 5 15IRU9 C7 150U/16G/1TG
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪4,800
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "15.3 אינטש |
|---|---|
| רזולוציה: | FHD |
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Cloud Grey |
| משקל המוצר | Starting at 1.82 kg (4.01 lbs) |
| מעבד | Intel® Core™ 7 150U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.8 / 5.4GHz, E-core 1.2 / 4.0GHz, 12MB |
| זיכרון סטנדרטי | 16GB Soldered LPDDR5x-5200 |
| זיכרון מירבי | 16GB soldered memory, not upgradable |
| רזולוציה | 15.3" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB |
| Wireless | Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2 + BT5.2 |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® UHD Graphics |
| רמקולים | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Audio™ |
| USB 3.0 | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 |
| Line In/Out | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| HDMI | 1x HDMI® 1.4b |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| משקל | Starting at 1.89 kg (4.17 lbs) |
| מצלמה קדמית | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| סוג אחריות | 3Y Onsite |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 15IRU9, 150U, 16G, 1TG
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.


