מחשב נייד Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRL8 Ultra 7 155H/32G/1T
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪5,500
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "14.0 אינטש |
|---|---|
| רזולוציה: | FHD |
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Arctic Grey |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| זיכרון סטנדרטי | 32GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| זיכרון מירבי | 32GB soldered memory, not upgradable |
| רזולוציה | 14" WUXGA (1920×1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, T?V Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 500 |
| Wireless | Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2 + BT5.2 |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® UHD Graphics |
| רמקולים | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Audio™ |
| USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4) |
| Line In/Out | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| HDMI | 1x HDMI® 1.4b |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| משקל | Starting at 1.46 kg (3.22 lbs) |
| מצלמה קדמית | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| סוג אחריות | 3Y-ON |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 14IRL8, 155H, 32G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.




