מחשב נייד מגע לנובו מחודש LENOVO THINKPAD E590
מחשב לפטופ מעבד חזק INTEL CORE i7 דור 8, זכרון 8GB DDR4 , מגיע עם כונן מהיר 240GB SSD, ובנוסף עוד דיסק קשיח 1TB מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך מגע מט איכותי ברזולוציה של FHD 1920X1080 פיקסלים. קורא טביעת אצבע BLUETOOTH, בקיצור מחשב ענק ביכולות.
המחיר המקורי היה: ₪6,500.₪1,900המחיר הנוכחי הוא: ₪1,900.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | לנובו LENOVO |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i7-8565U 2.00GHz |
| מעבד גרפי: | Intel UHD Graphics 620 |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR4 |
| נפח SSD | 240GB |
| דיסק קשיח: | 1TB |
| מסך מגע: | לא |
| גודל מסך: | "15.6 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | HDMI |
| חיבורים: | 1x TYPE-C, 3x USB 3.0, CARD READER, LAN |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: E590
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.





