מחשב נייד מגע לנובו מחודש LENOVO THINKPAD T570 i5 8GB
מחשב לפטופ מסך מגע מעבד חזק INTEL CORE i5 דור 7, זכרון 8GB DDR4 , מגיע עם דיסק 256GB SSD, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך מגע מט איכותי ברזולוציה של FHD 1920X1080 פיקסלים. קורא טביעת אצבע BLUETOOTH, בקיצור מחשב ענק ביכולות.
המלאי אזל
המחיר המקורי היה: ₪6,500.₪1,800המחיר הנוכחי הוא: ₪1,800.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | לנובו LENOVO |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i5-7300U 2.71GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics 620 |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR4 |
| נפח SSD | 256GB NVME |
| מסך מגע: | כן |
| גודל מסך: | "15.6 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | HDMI |
| חיבורים: | 1x TYPE-C, 3x USB 3.0, CARD READER, LAN |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: T570, 8GB
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.






