מחשב נייד מחודש DELL LATITUDE 7400
מחשב נייד דק וקל לנישאה, מעבד חזק INTEL CORE i7 דור 8, זכרון 16GB DDR4 , מגיע עם דיסק קשיח 512GB, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך 14.0" איכותי ברזולוציה של FHD , מקלדת מוארת! בקיצור מחשב ענק ביכולות וקטן ודק במימדים.
המחיר המקורי היה: ₪5,000.₪1,800המחיר הנוכחי הוא: ₪1,800.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | דל DELL |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i7-8665U 2.11GHz |
| מעבד גרפי: | Intel UHD Graphics 620 |
| זיכרון פנימי | 16GB DDR4 2400MHz |
| נפח SSD | 512GB |
| גודל מסך: | "14.0 אינטש |
| מסך מגע: | לא |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | HDMI |
| חיבורים: | 2X TYPE-C, 2x USB3.0, BLUETOOTH, CARD READER |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Dell
מספרי דגם שזוהו: 7400
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.







