מחשב נייד מחודש DELL LATITUDE 12 E7240
מחשב נייד דק וקל לנישאה, מעבד חזק INTEL CORE i7 דור 4, זכרון 8GB DDR3 , מגיע עם SSD 256GB, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך מט איכותי ברזולוציה של 1366×768 HD פיקסלים, בקיצור מחשב ענק ביכולות וקטן ודק במימדים.
המחיר המקורי היה: ₪5,500.₪1,400המחיר הנוכחי הוא: ₪1,400.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | דל DELL |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i7-4600U 2.70GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR3L |
| גודל מסך: | "12.5 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | DP PORT, HDMI |
| חיבורים: | BLUETOOTH, CARD READER, LAN, USB 3.0 |
| נפח SSD | 256GB |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Dell
מספרי דגם שזוהו: E7240
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.




