מחשב נייד Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 R7/8G/512G
חסר במלאי היבואן
צור קשר למחיר
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "15.6 אינטש |
|---|---|
| רזולוציה: | FHD |
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Cloud Grey |
| מעבד | AMD Ryzen 7 5700U (8C / 16T, 1.8 / 4.3GHz, 4MB L2 / 8MB L3) |
| זיכרון סטנדרטי | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| זיכרון מירבי | Up to 16GB (8GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offering |
| תקשורת אלחוטית | Wi-Fi 6 11ax, 2×2 + BT5.0 |
| סוג | 15.6" FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| רזולוציה | 1920×1080 |
| מצלמה קדמית | HD 720p with Privacy Shutter |
| כרטיס מסך | INTEGRATED GRAPHICS |
| מיקרופון מובנה | 2x, Array |
| USB 2.0 | 1x USB 2.0 |
| USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer only) |
| Line In/Out | 1x Power connector |
| HDMI | 1x HDMI 1.4b |
| מערכת הפעלה | WIN 11 HOME |
| סוג סוללה | Integrated 42Wh |
| תוספות מיוחדות | AMD SoC Platform |
| משך האחריות | 1YR |
| סוג האחריות | Depot |
| נפח אחסון | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 15ALC7, 512G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.




