מחשב נייד Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H I9/32G/1T/RTX4090
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪15,400
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "16.0 אינטש |
|---|---|
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| רזולוציה | 16" WQXGA (2560×1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 240Hz, DisplayHDR™ 400, Dolby® Vision™, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| חיבורים | 720P HD 2.8MM CAMERA NO MIC |
| צבע | Storm Grey |
| מעבד | Intel® Core™ i9-13900HX, 24C (8P + 16E) / 32T, P-core up to 5.4GHz, E-core up to 3.9GHz, 36MB |
| משקל המוצר | Starting at 2.49 kg (5.49 lbs) |
| זיכרון סטנדרטי | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| ניתן להרחבה עד | Up to 32GB DDR5-4800 offering |
| כרטיס מסך | NVIDIA® GeForce RTX™ 4090 16GB GDDR6, Boost Clock 2040MHz, TGP 175W |
| רמקולים | Stereo speakers, 2W x2, Nahimic Audio |
| RJ-45 | 1x Ethernet (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and DisplayPort™ 1.4) 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 135W and DisplayPort™ 1.4) |
| HDMI | 1x HDMI®, up to 8K/60Hz |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Pro, Hebrew / English |
| מארז | 4CELL 80WH INTERNAL |
| מצלמה קדמית | HD 720p with E-shutter |
| סוג אחריות | 1-year, Courier or Carry-in Included Upgrade 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 16IRX8H, 32G, RTX4090
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.



