מחשב נייד Lenovo IdeaPad Flex 5 16IRU8 I7/16G/1T
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪5,400
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "16.0 אינטש |
|---|---|
| רזולוציה: | FHD |
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Arctic Grey |
| מעבד | Intel® Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| זיכרון סטנדרטי | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| ניתן להרחבה עד | 16GB soldered memory, not upgradable |
| רזולוציה | 16" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Glossy, 45% NTSC, T?V Low Blue Light, Glass, Touch |
| מסך מגע | 10-point Multi-touch |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® Iris® Xe Graphics |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Pro, Hebrew / English |
| מיקרופון | 2x, Array |
| רמקול | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Audio™ |
| מצלמה קדמית | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| סוג אחריות | 3Y |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 16IRU8, 16G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.



