מחשב נייד Lenovo IdeaPad Flex 5 16IAU7 I7/16G/1T
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪5,500
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "16.0 אינטש |
|---|---|
| רזולוציה: | FHD |
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Cloud Grey |
| מעבד | Intel® Core™ i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB |
| זיכרון סטנדרטי | 16GB Soldered LPDDR4x-4266 |
| סוג הזיכרון | 16GB soldered memory, not upgradable |
| רזולוציה | 16" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Glossy, 45% NTSC, T?V Low Blue Light, Glass, Touch |
| משקל | Starting at 2.1 kg (4.63 lbs) |
| מסך מגע | 10-point Multi-touch |
| Wireless | Wi-Fi 6, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| כרטיס מסך | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| רמקולים | Front-facing stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio |
| USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 1 / 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) / 1x USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 4 (support data transfer, Power Delivery 3.0, and DisplayPort 1.4a) |
| HDMI | 1x HDMI 1.4b |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home, Hebrew / English |
| מצלמה קדמית | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| סוג אחריות | 3Y |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 16IAU7, 16G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.



