מחשב נייד Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14IRU9 C5-120U/16G/1T
חסר במלאי היבואן
המלאי אזל
₪4,200
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
מידע נוסף
| גודל מסך: | "14.0 אינטש |
|---|---|
| יצרן: | לנובו LENOVO |
| צבע | Luna Grey |
| משקל המוצר | Starting at 1.6 kg (3.53 lbs) |
| מעבד | Intel® Core™ 5 120U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.4 / 5.0GHz, E-core 0.9 / 3.8GHz, 12MB |
| זיכרון סטנדרטי | 16GB Soldered LPDDR5x-5200 |
| זיכרון מירבי | 16GB soldered memory, not upgradable |
| רזולוציה | 14" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Glossy, 45% NTSC, 60Hz, T?V Low Blue Light, Glass, Touch |
| מסך מגע | 10-point Multi-touch |
| Wireless | Wi-Fi® 6E, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® Graphics |
| USB 3.0 | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4 |
| Line In/Out | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| HDMI | 1x HDMI® 1.4b |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| סוג אחריות | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in |
| נפח אחסון | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: 2-in-1, 14IRU9, C5-120U, 16G
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.



