מחשב נייד לנובו מחודש LENOVO THINKPAD L460
מחשב לפטופ מעבד חזק INTEL CORE i5 דור 6, זכרון 8GB DDR3 , מגיע עם דיסק 240GB SSD, מותקן WINDOWS 10 PRO ברשיון. מסך מט איכותי ברזולוצית HD . קורא טביעת אצבע, בקיצור מחשב ענק ביכולות.
המלאי אזל
המחיר המקורי היה: ₪6,500.₪1,700המחיר הנוכחי הוא: ₪1,700.
🎁 מתנה בכל קניה!
קנה מוצר באתר וקבל אוזניות אלחוטיות בחינם!
אפשרויות משלוח:
- משלוח עד הבית
- משלוח לנקודת איסוף
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
מידע נוסף
| יצרן: | לנובו LENOVO |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 10 Pro |
| מעבד: | Intel Core i5-6200U 2.40GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics 520 |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR4 |
| נפח SSD | 240GB |
| מסך מגע: | לא |
| גודל מסך: | "14.0 אינטש |
| רזולוציה: | |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | MINI DP PORT |
| חיבורים: | 3x USB 3.0, CARD READER, LAN |
תאימות
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Lenovo
מספרי דגם שזוהו: L460
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.






